Dnia 2022-11-09 19:30 miało miejsce spotkanie FC Schalke 04 - FSV Mainz 05: 1-0

FC Schalke 04 - FSV Mainz 05, wynik 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy FC Schalke 04 i FSV Mainz 05 zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-11-09 19:30 na obiekcie sportowym VELTINS-Arena rozegrał się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki Regular Season - 14 pomiędzy FC Schalke 04 a FSV Mainz 05.

Gole strzelali: S. Terodde 10' 1-0

Żółte kartki FC Schalke 04: Florent Mollet 21' Maya Yoshida 57' Kenan Karaman 69'

Żółte kartki FSV Mainz 05: Edimilson Fernandes 67'

Czerwone kartki FC Schalke 04:

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Sędzią głównym tego spotkania był Tobias Reichel, Germany. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna FC Schalke 04 stawi czoła Eintracht Frankfurt, następne spotkania z drużynami RB Leipzig oraz FC Koln. Kolejno natomiast FSV Mainz 05 z VfB Stuttgart. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Dortmund oraz VfL BOCHUM.

Oddani kibice śledzą poczynania w lidze Bundesliga. Liczące się piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Florent Mollet Edimilson Fernandes niejednokrotnie zaserwowały fantastycznym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami bywają zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się, że potyczki przynudzają. Często trafiamy na książkowe bramki i asysty, nieczyste faule zakończone żółtym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi Bundesliga. FC Schalke 04 i FSV Mainz 05 i ich udział w Bundesliga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak VELTINS-Arena.