Dnia 2024-02-24 14:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Werder Bremen i SV Darmstadt 98 zakończone wynikiem 1-1

W dniu 24 lutego 2024 roku na wohninvest WESERSTADION odbył się emocjonujący mecz ligowy pomiędzy drużynami Werder Bremen i SV Darmstadt 98. Po zaciętej walce obie ekipy podzieliły się punktami, kończąc spotkanie remisem 1-1. Wynik ten utrzymywał się nie tylko do końca meczu, ale także na przerwę, co wskazuje na wyrównaną rywalizację. Mecz ten miał miejsce w ramach 23. kolejki niemieckiej Bundesligi.

Mecz pomiędzy Werder Bremen a SV Darmstadt 98 zakończony remisem 1-1

24 lutego 2024 roku na wohninvest WESERSTADION odbył się mecz 23. kolejki Bundesligi pomiędzy drużyną gospodarzy Werder Bremen a gośćmi SV Darmstadt 98. Sędzią głównym spotkania był Florian Badstubner z Niemiec.

Werder Bremen otworzył wynik już w 8. minucie za sprawą C. Zimmermanna, który skutecznie wykorzystał okazję po asyście niezawodnego kolegi. Jednak SV Darmstadt 98 szybko odpowiedział. W 33. minucie J. Justvan umieścił piłkę w siatce, asystując M. Baderowi, wyrównując tym samym stan rywalizacji na boisku.

Spotkanie było pełne zaciętych pojedynków, co nie ominęło także kartek. Zawodnicy Werderu Bremen otrzymali żółte kartki kolejno: Marvin Ducksch (20'), Senne Lynen (35') oraz Anthony Jung (38'). Z kolei w drużynie gości żółte kartki obejrzało czterech zawodników: Fabian Holland (52'), Klaus Gjasula (56'), Matej Maglica (67') i Emir Karić (89').

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1, a obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów. Następne mecze dla Werder Bremen to starcia z 1899 Hoffenheim, Borussią Dortmund oraz Union Berlin. Z kolei SV Darmstadt 98 zmierzy się z FC Augsburg, RB Leipzig oraz Bayernem Monachium.