SV Darmstadt 98 kontra Bayern Munich, wynik meczu: 2-5

W minioną środę, 16 marca o godzinie 14:30 na Merck-Stadion am Böllenfalltor odbył się jeden z meczów 26. kolejki niemieckiej Bundesligi. SV Darmstadt 98 podejmowało tam ekipę Bayernu Monachium. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 5-2, mimo że na przerwę schodzili przy wyniku 1-2. Czas od rozegrania meczu do obecnego momentu wynosi 2 dni, 17 godzin, 5 minut i 45 sekund.

Relacja z meczu SV Darmstadt 98 - Bayern Monachium

Dziennikarzu sportowy z przyjemnością relacjonuję dla Ciebie emocjonujący pojedynek pomiędzy SV Darmstadt 98 a Bayernem Monachium, który odbył się w ramach 26. kolejki Bundesligi na stadionie Merck-Stadion am Böllenfalltor. Sędzią głównym tego spotkania był Tobias Reichel z Niemiec.

Od pierwszych minut meczu atmosfera na trybunach była niesamowita, kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców. Gospodarze rozpoczęli spotkanie bardzo ofensywnie i już w 28. minucie prowadzili po trafieniu T. Skarkego, który wykończył piękną akcję po asyście M. Honsaka.

Jednak Bayern Monachium szybko odpowiedział i wyrównał stan po bramce J. Musiali w 36. minucie. Przed przerwą na 1-2 dla gości podwyższył H. Kane, a asystę zanotował J. Kimmich. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Bayernu.

Po przerwie goście nie zwalniali tempa - J. Musiala w 64. minucie zwiększył przewagę swojej drużyny, a potem do prowadzenia dołożyli S. Gnabry w 74. minucie oraz M. Tel w ostatnich momentach meczu. Odpowiedzieli jeszcze gospodarze, kiedy O. Vilhelmsson zdobył honorowego gola na 2-5, asystując przy tym S. Polterowi.

W drugiej połowie widzieliśmy także kilka kartek - Bartol Franjić z SV Darmstadt 98 został ukarany żółtą kartką w 67. minucie. Z kolei zawodnicy Bayernu Monachium uniknęli kar dyscyplinarnych.

Po końcowym gwizdku sędziego wynik meczu to 2-5 dla Bayernu Monachium. Następne spotkania SV Darmstadt 98 to starcia z Vfl Bochum, FSV Mainz 05 oraz SC Freiburg, natomiast Bayern Monachium zmierzy się z Borussią Dortmund, FC Heidenheim oraz Arsenalem.