VfB Stuttgart vs FC Schalke 04, wynik spotkania - 1-1

Dnia 2022-09-03 13:30 na obiekcie sportowym Mercedes-Benz-Arena rozegrał się znakomity mecz ligi Bundesliga kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą VfB Stuttgart i FC Schalke 04.

Po pierwszej połowie spotkania między VfB Stuttgart i FC Schalke 04 wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: C. Führich 18' 1-0 S. Katompa Mvumpa S. Terodde 21' 1-1 D. Drexler

Żółte kartki VfB Stuttgart: Borna Sosa 45' Josha Vagnoman 45' Josha Vagnoman 67' Konstantinos Mavropanos 73'

Żółte kartki FC Schalke 04: Dominick Drexler 28' Marius Bülter 45'

Czerwone kartki VfB Stuttgart: Josha Vagnoman 67'

Czerwone kartki FC Schalke 04:

Sędzią głównym tego spotkania był Florian Badstubner, Germany. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna VfB Stuttgart zmierzy się już z Bayern Munich, następne spotkania z drużynami Eintracht Frankfurt i VfL Wolfsburg a FC Schalke 04 podejmie VfL BOCHUM. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Dortmund i FC Augsburg.

Coraz częściej kibice z zapałem śledzą potyczki ligi Bundesliga. Utalentowane drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Borna Sosa Dominick Drexler wielokrotnie zapewniły kapitalnym kibicom mnóstwo przeżyć. Obserwujemy niezwykłe asysty czy gole, brutalne faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką dodające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki między graczami z ligi są nader zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to mecze usypiające. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać widowiska sportowe lubianej ligi Bundesliga i przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak VfB Stuttgart i FC Schalke 04 w lidze Bundesliga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Mercedes-Benz-Arena.