Zawsze wierni Liliom! Kibice Darmstadt 98

SV Darmstadt 98 - Bayern Munich, wynik końcowy 2-5

SV Darmstadt 98 kontra Bayern Munich, wynik meczu: 2-5

W minioną środę, 16 marca o godzinie 14:30 na Merck-Stadion am Böllenfalltor odbył się jeden z meczów 26. kolejki niemieckiej Bundesligi. SV Darmstadt 98 podejmowało tam ekipę Bayernu Monachium. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 5-2, mimo że na przerwę schodzili przy wyniku 1-2. Czas od rozegrania meczu do obecnego momentu wynosi 2 dni, 17 godzin, 5 minut i 45 sekund.

RB Leipzig kontra SV Darmstadt 98, wynik 2-0

Na obiekcie Red Bull Arena dnia 2024-03-09 14:30 miał miejsce mecz pomiędzy RB Leipzig oraz SV Darmstadt 98 zakończony wynikiem 2-0

W sobotnie popołudnie na Red Bull Arena drużyna RB Leipzig podejmowała SV Darmstadt 98 w ramach 25. kolejki Bundesligi. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0, którzy już w pierwszej połowie objęli prowadzenie po bramce. Mecz odbył się dwa dni temu o godzinie 14:30, a kibice mogli cieszyć się z efektownej gry obu zespołów na murawie.

Mecz SV Darmstadt 98 vs FC Augsburg, wynik 0-6

SV Darmstadt 98 - FC Augsburg, wynik meczu: 0-6

W minioną środę na Merck-Stadion am Böllenfalltor odbyło się starcie pomiędzy SV Darmstadt 98 a FC Augsburg, które przyniosło spektakularny wynik 0-6 na korzyść gości. Już pierwsza połowa była pełna emocji, zakończyła się wynikiem 0-5 na rzecz drużyny z Augsburga. Mecz ten, rozegrany 2 marca o godzinie 14:30 w ramach 24. kolejki Bundesligi, zapisał się jako jedno z najbardziej jednostronnych starć tego sezonu.

Werder Bremen - SV Darmstadt 98, wynik końcowy 1-1

Dnia 2024-02-24 14:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Werder Bremen i SV Darmstadt 98 zakończone wynikiem 1-1

W dniu 24 lutego 2024 roku na wohninvest WESERSTADION odbył się emocjonujący mecz ligowy pomiędzy drużynami Werder Bremen i SV Darmstadt 98. Po zaciętej walce obie ekipy podzieliły się punktami, kończąc spotkanie remisem 1-1. Wynik ten utrzymywał się nie tylko do końca meczu, ale także na przerwę, co wskazuje na wyrównaną rywalizację. Mecz ten miał miejsce w ramach 23. kolejki niemieckiej Bundesligi.

SV Darmstadt 98 kontra VfB Stuttgart, wynik końcowy 1-2

SV Darmstadt 98 - VfB Stuttgart, wynik meczu: 1-2

W emocjonującym starciu rozegranym w ramach 22. kolejki niemieckiej Bundesligi SV Darmstadt 98 podejmowało na własnym boisku ekipę VfB Stuttgart. Mecz, który odbył się 17 lutego 2024 roku o godzinie 14:30 na Merck-Stadion am Böllenfalltor, dostarczył kibicom wiele wzruszeń. Ostatecznie to goście z Stuttgartu wyszli zwycięsko z tej konfrontacji, pokonując gospodarzy 2:1. Już pierwsza połowa okazała się decydująca, gdy VfB Stuttgart objęło prowadzenie 1:0, utrzymując je do końcowego gwizdka sędziego.

Borussia Monchengladbach - SV Darmstadt 98, wynik końcowy 0-0

Spotkanie Borussia Monchengladbach vs SV Darmstadt 98 zakończone wynikiem 0-0

W ostatniej kolejce niemieckiej Bundesligi doszło do starcia pomiędzy drużynami Borussia Monchengladbach i SV Darmstadt 98, które zakończyło się bezbramkowym remisem. Mecz rozegrany został 10 lutego 2024 roku o godzinie 14:30 na BORUSSIA-PARK. Pomimo starań obu zespołów, żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy i podzieliły się punktami. Czy ta sytuacja wpłynie na ich dalsze losy w lidze? Odpowiedź poznamy w kolejnych spotkaniach!

SV Darmstadt 98 kontra Bayer Leverkusen wynik 0-2

SV Darmstadt 98 kontra Bayer Leverkusen, wynik spotkania - 0-2

W meczu 20. kolejki niemieckiej Bundesligi SV Darmstadt 98 podejmował drużynę Bayer Leverkusen w Merck-Stadion am Böllenfalltor. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2-0, po bramkach strzelonych w pierwszej połowie. Mecz odbył się 3 lutego o godzinie 14:30.

Mecz pomiędzy Union Berlin vs SV Darmstadt 98 1-0

Spotkanie Union Berlin kontra SV Darmstadt 98 zakończone wynikiem 1-0

Drużyna Union Berlin pokonała SV Darmstadt 98 1-0 w meczu rozgrywanym na Stadionie An der Alten Försterei w ramach 19. kolejki Bundesligi. Po wyrównanym pierwszym czasie gry, zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył w drugiej połowie, zapewniając swojemu zespołowi cenne trzy punkty.

Mecz SV Darmstadt 98 vs 1.FC Köln 0-1

Mecz SV Darmstadt 98 - 1.FC Köln zakończony wynikiem 0-1

W meczu 13. kolejki Bundesligi drużyna SV Darmstadt 98 podejmowała 1.FC Köln w Merck-Stadion am Böllenfalltor. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 1-0, pomimo że na przerwę obie drużyny schodziły z remisem 0-0.

SV Darmstadt 98 vs Eintracht Frankfurt wynik 2-2

Dnia 2024-01-20 14:30 odbyło się spotkanie SV Darmstadt 98 vs Eintracht Frankfurt - 2-2

W dniu 20 stycznia 2024 roku na stadionie Merck-Stadion am Böllenfalltor, odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami SV Darmstadt 98 i Eintracht Frankfurt w ramach 18. kolejki Bundesligi. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, pomimo prowadzenia Eintracht Frankfurt 1-0 na przerwę.

SV Darmstadt 98 - Borussia Dortmund, wynik końcowy 0-3

Spotkanie SV Darmstadt 98 kontra Borussia Dortmund dnia 2024-01-13 17:30: wynik końcowy 0-3

W miniony weekend odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami SV Darmstadt 98 i Borussia Dortmund. Spotkanie, które miało miejsce w Merck-Stadion am Böllenfalltor, zakończyło się zwycięstwem Borussii Dortmund 3-0. Wynik na przerwę był korzystny dla gości, którzy prowadzili 1-0. Mecz ten odbył się w ramach 17. kolejki niemieckiej Bundesligi, a jego data i godzina to 13 stycznia 2024 roku o godzinie 17:30.