Mecz pomiędzy Werder Bremen i FC Schalke 04 zakończony wynikiem 2-1 na stadionie wohninvest WESERSTADION

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Werder Bremen a FC Schalke 04 wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-11-05 17:30 na stadionie wohninvest WESERSTADION rozegrał się mecz piłkarski ligi Bundesliga kolejki 13 pomiędzy Werder Bremen a FC Schalke 04.

Gole strzelali: N. Füllkrug 30' 1-0 M. Weiser M. Ducksch 76' 2-0 M. Weiser D. Drexler 89' 2-1 S. Polter

Żółte kartki Werder Bremen: Miloš Veljković 55' Leonardo Bittencourt 69' Amos Pieper 82'

Żółte kartki FC Schalke 04: Simon Terodde 43' Kenan Karaman 82'

Czerwone kartki Werder Bremen:

Czerwone kartki FC Schalke 04:

Główny sędzia spotkania - Felix Brych, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Werder Bremen zmierzy się już z Bayern Munich, następne spotkania z drużynami RB Leipzig i FC Koln. Kolejno natomiast FC Schalke 04 zmierzy się z FSV Mainz 05. Następne mecze zagra z drużynami Bayern Munich i Eintracht Frankfurt.

Dzisiaj kibice z zaangażowaniem śledzą ciekawe starcia w lidze Bundesliga. Liczące się futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak Miloš Veljković Simon Terodde wielokrotnie gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że zmagania męczą. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, spektakularne bramki i asysty, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto przeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Werder Bremen i FC Schalke 04 i ich udział w Bundesliga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak wohninvest WESERSTADION.