Mecz FC Schalke 04 - Borussia Monchengladbach, wynik 2-2

FC Schalke 04 - Borussia Monchengladbach zakończony wynikiem 2-2. W dniu 2022-08-13 16:30 na stadionie VELTINS-Arena odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 2. Zmierzyły się FC Schalke 04 i Borussia Monchengladbach.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy FC Schalke 04 a Borussia Monchengladbach wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: R. Zalazar 29' 1-0 T. Mohr J. Hofmann 72' 1-1 M. Thuram M. Thuram 78' 1-2 M. Bülter 90' 2-2

Żółte kartki FC Schalke 04: Tom Krauß 35' Thomas Ouwejan 40' Rodrigo Zalazar 44' Alex Král 57'

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Kouadio Koné 45' Patrick Herrmann 90'

Czerwone kartki FC Schalke 04:

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Główny arbiter spotkania - Sven Jablonski, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu FC Schalke 04 stanie naprzeciw VfL Wolfsburg, następne spotkania z drużynami Union Berlin i VfB Stuttgart a Borussia Monchengladbach z Hertha Berlin. Następne mecze zagra z drużynami Bayern Munich i FSV Mainz 05.

Liczni fani futbolu śledzą starcia, które dotyczą ligi Bundesliga. Interesujące futbolowe zespoły i piłkarze jak Tom Krauß Kouadio Koné raz za razem zaserwowały wyborowym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są niezwykle zagorzałe, rzadko okazuje się, iż są to zmagania nużące. Ustawicznie zdarzają się brutalne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, przepiękne asysty oraz gole gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Dlatego też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich orazśledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. FC Schalke 04 oraz Borussia Monchengladbach oraz ich udział w lidze Bundesliga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak VELTINS-Arena.