Spotkanie FC Koln kontra FC Schalke 04 zakończone wynikiem 3-1

Pierwsza część spotkania między FC Koln oraz FC Schalke 04 zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Dnia 2022-08-07 15:30 na obiekcie sportowym RheinEnergieStadion odbył się mecz ligi Bundesliga kolejki 1 pomiędzy FC Koln a FC Schalke 04.

Gole strzelali: L. Kilian 49' 1-0 J. Hector F. Kainz 62' 2-0 M. Bülter 76' 2-1 T. Ouwejan D. Ljubičić 80' 3-1 J. Thielmann

Żółte kartki FC Koln:

Żółte kartki FC Schalke 04: Cedric Brunner 51'

Czerwone kartki FC Koln:

Czerwone kartki FC Schalke 04: Dominick Drexler 35'

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Schroder, Germany. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu FC Koln zmierzy się już z RB Leipzig, następne spotkania z drużynami Eintracht Frankfurt i VfB Stuttgart. Kolejno natomiast FC Schalke 04 zmierzy się z Borussia Monchengladbach. Następne mecze zagra z drużynami VfL Wolfsburg i Union Berlin.

Kibice śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Bundesliga. Mocne zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Cedric Brunner wielokrotnie zagwarantowały własnym fanom wiele niesamowitych wrażeń. Obserwujemy brutalne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć gole czy asysty zapewniające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami okazują się bardzo zaciekłe, rzadko okazuje się, że są to zmagania nie warte uwagi. Dlatego więc warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Bundesliga. FC Koln oraz FC Schalke 04 i ich udział w lidze Bundesliga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak RheinEnergieStadion.