Dnia 2021-12-11 14:30 na obiekcie Olympiastadion Berlin odbył się mecz Hertha Berlin vs Arminia Bielefeld zakończony wynikiem 2-0

 

Pierwsza połowa meczu między Hertha Berlin oraz Arminia Bielefeld zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2021-12-11 14:30 na obiekcie sportowym Olympiastadion Berlin odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 15 pomiędzy Hertha Berlin a Arminia Bielefeld.

Gole strzelali: S. Jovetić 53' 1-0 I. Belfodil D. Selke 90' 2-0

Żółte kartki Hertha Berlin: Vladimír Darida 15'

Żółte kartki Arminia Bielefeld: Cedric Brunner 88'

Czerwone kartki Hertha Berlin:

Czerwone kartki Arminia Bielefeld:

Główny arbiter spotkania - Tobias Welz, Germany. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Hertha Berlin stawi czoła FSV Mainz 05, następne spotkania z drużynami Borussia Dortmund i FC Koln. Kolejno natomiast Arminia Bielefeld podejmie VfL BOCHUM. Następne mecze zagra z drużynami RB Leipzig i SC Freiburg.

Coraz częściej liczni fani śledzą interesujące poczynania ligi Bundesliga 1. Interesujące piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak Vladimír Darida Cedric Brunner raz za razem serwują pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Niesamowite zmagania między drużynami zdarzają się niezwykle zażarte, nie często okazuje się ostatecznie, że są to potyczki mało interesujące. Bardzo często obserwujemy przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje na faul, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Bundesliga 1. Hertha Berlin oraz Arminia Bielefeld jak ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Olympiastadion Berlin.